Kontakty

Kontakty

Galerie výtvarného umění v Náchodě
Příspěvková organizace Královéhradeckého kraje
IČO:00371041
Smiřických 272, Náchod, 54701

Kancelář ředitele
MgA. Alexander Peroutka, Ph.D., ředitel
peroutka@gvun.cz
tel. 702 125 353
tel.: 491 423 003

Kancelář odborných pracovníků
tel.: 491 427 321
tel./fax: 491 423 245

BcA. Marek Macek, grafik
macek@gvun.cz

MgA. Heidi Hornáčková, edukátorka
hornackova@gvun.cz
tel. 723 243 878

Mgr. Veronika Ansorge, PR, sociální sítě (mateřská dovolená)
ansorge@gvun.cz

Mgr. Alina Slováková, registrátorka, dokumentátorka
slovakova@gvun.cz

PhDr. David Chaloupka, kurátor sbírkových a mobiliárních fondů
chaloupka@gvun.cz

PhDr. Julie Jančárková, Ph.D., kurátorka sbírkových a mobiliárních fondů
Julie.Jancarkova@seznam.cz

Mgr. Martina Frydrychová, kurátorka sbírkových a mobiliárních fondů (mateřská dovolená)
frydrychova@gvun.cz
tel. 702 296 075

Vendula Stawowy, odborná knihovna
knihovna@gvun.cz
tel. 736 264 615

Kancelář ekonomky
tel./fax: 491 423 245
zasílání faktur: fakturace@gvun.cz

Milena Klecandrová, ekonomka
klecandrova@gvun.cz

Klára Lebovičová, účetní
lebovicova@gvun.cz

Bc. Helena Müllerová, asistentka ředitele, evidence majetku, publikace, PR
mullerova@gvun.cz

Výtvarný ateliér
MgA. Michal Burget, výstavář
burget@gvun.cz
tel.: 491 428 026