Kontakty

Kontakty

Galerie výtvarného umění v Náchodě
Příspěvková organizace Královéhradeckého kraje
IČO:00371041
Smiřických 272, Náchod, 54701

Ředitel
MgA. Alexander Peroutka, Ph.D.
peroutka@gvun.cz
tel. 702 125 353
tel.: 491 423 003

Zástupce ředitele
PhDr. David Chaloupka, kurátor sbírkových a mobiliárních fondů
chaloupka@gvun.cz

Asistentka ředitele
Bc. Helena Müllerová, evidence majetku, publikace, PR
mullerova@gvun.cz
tel.: 491 423 245

Odborní pracovníci
tel.: 491 423 245
tel.: 491 427 321

BcA. Marek Macek, grafik, fotograf
macek@gvun.cz

Mgr. Tereza Karhanová, edukátorka
karhanova@gvun.cz
tel. 491 427 321, 606 647 216

Mgr. Alina Slováková, správkyně depozitáře, registrátorka, dokumentátorka
slovakova@gvun.cz

PhDr. Julie Jančárková, Ph.D., kurátorka sbírkových a mobiliárních fondů
jancarkova@gvun.cz,  Julie.Jancarkova@seznam.cz

Petr Pokorný, externí kurátor
pok.petrpok@seznam.cz

Mgr. Veronika Ansorge, PR, sociální sítě (mateřská dovolená)
ansorge@gvun.cz

Mgr. Martina Frydrychová, kurátorka sbírkových a mobiliárních fondů (mateřská dovolená)
frydrychova@gvun.cz
tel. 702 296 075

Vendula Stawowy, odborná knihovna
knihovna@gvun.cz
tel. 736 264 615

Ekonomové
tel.: 491 423 245
zasílání faktur: fakturace@gvun.cz

Ing. Vlastimil Tichý, ekonom, personalista
tichy@gvun.cz
tel. 602 784 629

Alžběta Mědílková, účetní
medilkova@gvun.cz

Výtvarný ateliér
MgA. Michal Burget, výstavář
burget@gvun.cz
tel.: 491 428 026