{altattrib}

Galerie výtvarného umění v Náchodě

Přeskočit na: Navigaci | Aktuální sdělení | Aktuální výstavy


novinky na e-mail / © / english
© GVUN 2008
design Ondřej Klos / Podol
code Petr Rapant

vrátit se na začátek této stránky


Programy pro školy

Články

Jiří Kubíček - grafika, obrazy

Termín konání: 09/05 - 26/06 2011

Kouzlení s tvary (6. 5. - 26.6)

Vážení přátelé, srdečně zveme Vás, děti, mládež a studenty na interaktivní programy k nově otevřené výstavě Jiří Kubíček - grafika, obrazy. 

Připravili jsme pro Vás tyto programy:

1)program doporučený žákům MŠ a žákům 1. a 3. tříd ZŠ

S nejmenšími dětmi si prohlédneme společně výstavu. Seznámíme se s abstraktním uměním prostřednictvím geometrických tvarů. Společnými silami se pokusíme vytvořit pomocí geometrických obrazců jedno velké abstraktní dílo. Cílem programu je rozvíjet v dětech výtvarné dovednosti, fantazii a kreativitu.

2)program doporučený žákům 4. a 8. tříd ZŠ

Ĺ˝áci se seznámí s jednotlivými obrazy autora při společné prohlídce výstavou. S žáky se necháme inspirovat abstraktním uměním a pomocí výtvarných prvků - linií, obrazců, barevných skvrn vytvoříme barevný obal na oblíbenou knihu. V programu je možné pokračovat s žáky i po návštěvě galerie ve škole.

3)program doporučený žákům 9. tříd ZŠ a studentům SŠ

Program pro starší žáky a studenty bude založen na skupinové i individuální tvořivé práci, rozvoj manuální zručnosti a fantazii. Starší žáci a studenti se seznámí s abstraktním uměním, geometrickou abstrakcí a jejími směry.

Délka programu: 60 minut.

Vstupné na program: 10Kč (pedagogický doprovod zdarma), děti do 6 let zdarma.

Počet žáků: nejlépe do třiceti.

Galerie je otevřena v době od 9 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin, po telefonické domluvě Vás rádi uvítáme i mimo tuto dobu.

Přihlásit se můžete telefonicky na tel. č. 491 423 245, 491 427 321 nebo na e-mailové adrese mesnerova@vun.czvrátit se na začátek této stránky


Návrat na úvodní stránku Galerie výtvarného umění v Náchodě

vrátit se na začátek této stránky